Uus pakett, uued võimalused – Pakett Stellar

Mar 4, 2021 Sponsored articles

Üha rohkem inimesi mõtleb hakata krüptovaluutadesse investeerima. Kuidas alustada oma seiklust virtuaalsete müntidega, kui pole nendega varem kokku puutunud? Ja milline krüptoraha on piisavalt perspektiivikas, et see sobiks esimeseks investeeringuks?

Alusta investeerimist… aga millest?

Krüptorahadesse investeeritakse spekuleerimise teel. Valitud münte ostetakse madala hinnaga ja müüakse edasi, kui väärtus tõuseb rahuldavale tasemele.

Spekuleerimisega kaasnevad aga riskid. See on seotud kas halva stardiga (vale krüptovaluuta valik, mis ei kasvata väärtust) või mulli purunemise punkti puudumisega (valuuta küll kallineb, kuid ühel hetkel hakkab selle hind kiiresti langema). Õige krüptoraha valimine ja selle müümiseks õige aja olemasolu eeldab spekuleerimise põhitõdesid.

Algajad investorid ei pruugi ka teada, mis on parim vorm krüptoraha omandamiseks. Veebipõhised valuutavahetused on populaarne virtuaalsete müntide allikas, kuid fikseeritud intressimääraga kaasneb sageli suur vahendustasu. Omakorda võimaldab krüptobörsil olev konto kõrget likviidsust ja day tradingut, kuid seda võib ohustada häkkerite rünnak ja konto ülevõtmine. Börsil konto avamisel peaksite maksustamise eesmärgil kinnitama ka oma isiku, kuna kõigi Euroopa Liidus registreeritud krüptobörside suhtes kehtivad seadused, mis on mõeldud küberkuritegevuse vastu võitlemiseks.

Algajatele soovitatav krüptoraha omandamise vorm on krüptorahaga õppepakett. Seejärel ostetakse krüptoraha koos koolituspaketiga kus e-mündi rahakoti olemasolu pole nõutav – vahendaja tegeleb hoiustamisega. Need funktsioonid muudavad algajatele virtuaalsetesse kaupadesse investeerimise kõige taskukohasemaks meetodiks.


Krüptoraha pakett – algajatele

Tüüpiline algaja õppepakett on e-raamatute, veebiseminaride ja koolitusmaterjalide komplekt, mis hõlmab tehnoloogiat ja krüptorahadesse investeerimise põhitõdesid. Selliste pakettidega kaasneb tavaliselt spetsiaalne kood või kaart, mille abil saab tasuta koguda mõne valitud krüptoraha ühiku ja alustada oma esimesi investeeringuid.

Enamik pakette pakub huvitavaid ja ulatuslikke koolitusmaterjale, mis on paketi osana saadaval, ning sisaldab põhjalikku teavet mitte ainult uusimate suundumuste e-müntidesse investeerimisel, vaid ka investeerimise kohta üldiselt. Kõik see kokku muudab krüptoraha paketid ülimalt ihaldusväärseks kõigile, kes sooviksid alustada oma seiklust investeeringutega virtuaalsesse valuutasse.

Stellar – uute võimalustega krüptoraha

Stellar on nii valuuta kui ka makseplatvorm, mille eesmärk on ühendada finantsasutusi ja vähendada oluliselt piiriüleste ülekannete kulusid ja aega. Stellari protokolli abil loodi 2014. aasta alguses revolutsiooniline uus tähtede konsensuse protokoll (SCP). Stellar on avatud lähtekoodiga tarkvara, mis keskendub arenevatele turgudele ja millel on selle tehnoloogia jaoks palju muid kasutusviise, sealhulgas rahaülekanded ja pangalaenude jaotamine.

Stellari toime on sarnane enamiku detsentraliseeritud maksetehnoloogiatega. See toetab hajutatud pearaamatuga detsentraliseeritud serverite võrku, mida värskendatakse iga 2–5 sekundi järel kõikides sõlmedes. Kõige silmapaistvam tegur, mis eristab Stellarit populaarsetest müntidest, sealhulgas Bitcoinist, on konsensusprotokoll.

Stellar konsensuse protokoll ei tugine tehingute kinnitamisel kogu kaevurite võrgustikule. Selle asemel kasutab see Föderaalse Bütsantsi kokkuleppe (FBA) algoritmi, mis võimaldab tehingute kiiremat töötlemist. Seda seetõttu, et Stellar kasutab tehingute valideerimiseks kvoorumilõike (või võrgu osi).

Iga Stellari võrgu sõlm valib erineva “usaldusväärsete” sõlmede komplekti. Kui kõik selle komplekti sõlmed kinnitavad tehingu, loetakse see toimunuks. Lühendatud protsess teeb Stellari võrgu ülikiireks ja väidetavalt töötleb see koguni 1000 võrgutoimingut sekundis. Tähemärke (ja seega võrgu toodetud virtuaalmünte) peetakse seetõttu äärmiselt tulevikukindlaks lahenduseks.


Pakett Stellar – uus pakett, uued võimalused

Ei saa eitada, et viimasel ajal töötatakse välja üha rohkem uusi ja huvitavaid valuutasid pakkuvaid õppepakette. Huvi teema vastu kasvab endiselt, mis tähendab, et inimesed tahavad endiselt oma rikkust suurendada ja mitmekordistada ning ühiskond vajab finantshariduse valdkonnas uusi lahendusi. Sellist võimalust pakuvad õppepaketid, sealhulgas turul olev uudsus – Stellar Õppepakett.

Nagu paljudes seda tüüpi pakettides, lisatakse ka Stellar paketile koodiga tasuta kaart. Selline kaart annab juurdepääsu veebilehele, kus saab omandada kontole määratud tasuta Stelleri krüptoraha. Väärib märkimist, et koodiga kaart on lisatud igale Stellar Õppepaketile, olenemata selle väärtusest. Esitatud sisselogimise ja parooliga saate krüptoraha, mille Stellar Stardipaketti omanik saab igal ajal välja võtta. Kontole on juurdepääs ainult seda haldaval vahendajal ja kliendil.

Millal alustada?

Kui investeeritakse raha esimest korda on oluline mõista, et pikaajalise investeerimisstrateegia abil saab teenida rohkem raha kui siis, kui loodetakse teha kiiret kauplemist või osta ja müüa kiiresti krüptovaluutasid.

Enne investeerimist on hea kõigepealt otsida mõni hea kursus või nõustaja. Õige õppepaketi puhul tuleks tunda peamisi rahalisi eesmärke ja pakkuma mitmeid võimalusi nende saavutamiseks. Samuti tuleks enne investeerimist veenduda, et mõistetakse iga investeeringuga seotud riske.

Investeerimispotentsiaalist tasub teadlik olla ka rahaliselt. Samuti ei tohiks raha investeerida, kui on suur võlg või kui puudub hädaabifond. Enne investeerimisega alustamist on mõistlik võtta aega võlgadest vabanemiseks ja luua ootamatute kulude katteks hädaolukorra fond. Hädaolukorra fond peaks olema piisavalt suur, et katta kulud kolmeks kuni kuueks kuuks.

Samuti tuleks täpsustada, kui palju kavatsetakse teenitud rahaga teenida. Kui investoril on kavas neid maja sissemaksena kasutada, on investeerimisvalikud lõpuks teised kui pensioniplaanide puhul.

Tuleks meeles pidada, et Stellar Õppepaketti oma arvamuse algajatele heaks lahenduseks, mis ühendab oma vääringu näol investeerimise teooria praktikaga. Komplekt võimaldab juurdepääsu koolitusele ja ka investeerimist kaasaegsesse krüptorahasse – Stellarisse. Seda tüüpi toote suur eelis on see, et klient maksab ainult õppematerjalide eest ja saab krüptoraha tasuta. Selle tulemusena saab kiiresti alustada oma esimest investeeringut ja seiklust krüptovaluutadega, mis võib kesta veel palju aastaid.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *