Naujas paketas, naujos galimybės – „Stellar” paketas

Mar 4, 2021 Sponsored articles

Vis daugiau žmonių domisi, ar jie turėtų pradėti investuoti į kriptovaliutas. Bet kaip pradėti nuotykį su virtualiomis monetomis, jei anksčiau su jomis neturėjote nieko bendra? Kokia kriptovaliuta yra pakankamai perspektyvi, kad būtų tinkama pirmajai investicijai?

Pradėkite investuoti… tačiau nuo ko pradėti?

Į kriptovaliutas investuojama spekuliuojant. Pasirinktos monetos yra perkamos mažu kursu ir perparduodamos, kai vertė pakyla iki patenkinamo lygio.

Tačiau spekuliacija yra rizikinga. Tai siejama arba su blogu startu (neteisingu kriptovaliutos pasirinkimu, todėl ji neįgyja vertės), arba praleidus spekuliacijos burbulo sprogimo tašką (valiuta brangėja, tačiau tam tikru momentu jos kaina pradeda greitai kristi). Norint pasirinkti gerą kriptovaliutą ir tinkamą laiką ją parduoti, reikia žinoti spekuliacijos pagrindus.

Pradedantieji investuotojai taip pat gali nežinoti, kokia yra geriausia kriptovaliutos įsigijimo forma. Internetinės valiutos keityklos yra populiarus virtualių monetų šaltinis, tačiau už fiksuotus kursus dažnai mokama didelė komisija. Savo ruožtu kripto biržoje esanti sąskaita leidžia vykdyti didelį likvidumą ir dienos prekybą, tačiau tai siejama su galimybe užpulti ir įsilaužėliams perimti sąskaitą. Atidarydami sąskaitą biržoje, mokesčių tikslais taip pat turite patvirtinti savo tapatybę, nes visoms Europos Sąjungoje registruotoms kriptografinėms biržoms galioja įstatymai, skirti kovai su elektroniniais nusikaltimais.

Rekomenduojama pradedančiųjų kriptovaliutos įsigijimo forma yra mokymo paketas su kriptovaliuta. Tuomet kriptovaliuta įsigyjama kartu su mokymo paketu ir nereikia turėti piniginės elektroninėms monetoms – saugyklą tvarko tarpininkas. Šios savybės yra pats prieinamiausias būdas pradedantiems investuoti į virtualias prekes.


Paketas su kriptovaliuta – pradedantiesiems

Tipiškas pradedančiųjų mokymo paketas yra elektroninių knygų, internetinių seminarų ir mokomosios medžiagos rinkinys, apimantis technologijas ir investavimo į kriptovaliutas pagrindus. Prie tokių paketų paprastai pridedamas specialus kodas arba kortelė su kuria galite nemokamai atsiimti kelis pasirinktos kriptovaliutos vienetus ir pradėti savo pirmąsias investicijas.

Daugumoje paketų yra įdomi, išsami mokomoji medžiaga, prieinama kaip paketo dalis, ir joje pateikiama išsami informacijos santrauka ne tik apie investavimo į elektronines monetas naujienas, bet ir apskritai investavimo tendencijas. Visa tai kartu daro kriptovaliutų paketus nepaprastai pageidaujamu elementu tiems, kurie norėtų pradėti savo nuotykius investuodami į virtualią valiutą.

„Stellar” – kriptovaliuta su naujomis galimybėmis

 „Stellar“ yra ir valiuta, ir mokėjimo platforma, kuria siekiama sujungti finansų įstaigas ir smarkiai sumažinti tarpvalstybiniams pervedimams reikalingas išlaidas ir laiką. „Stellar“ protokolo išsišakojimas 2014 m. pradžioje sukėlė revoliucinį naują Stellar Consensus Protocol” (SCP). „Stellar“ yra open source tipo programinė įranga, orientuota į besivystančias rinkas ir kuriai naudojama daugybė kitų būdų, įskaitant perlaidas ir banko paskolų paskirstymą.

„Stellar“ veikimas yra panašus į daugumą decentralizuotų mokėjimo technologijų. Jis palaiko decentralizuotų serverių tinklą su paskirstyta knyga, kuri atnaujinama kas 2–5 sekundes visuose mazguose. Ryškiausias veiksnys, išskiriantis „Stellar“ iš populiarių monetų, įskaitant „Bitkoiną“, yra konsensuso – bendro sutarimo – protokolas.

„Stellar” konsensuso protokolas tvirtindamas sandorius nesiremia visu kalnakasių tinklu. Vietoj to, jis naudoja Federated Byzantine Agreement” (FBA) algoritmą, kuris leidžia greičiau apdoroti operacijas. Taip yra todėl, kad „Stellar“ naudoja kvorumo skiltis (arba tinklo dalis) operacijoms patikrinti ir patvirtinti.

Kiekvienas „Stellar“ tinklo mazgas parenka skirtingą „patikimų“ mazgų rinkinį. Kai sandorį patvirtina visi šio rinkinio mazgai, jis laikomas įvykdytu. Dėl sutrumpinto proceso „Stellar“ tinklas tapo neįtikėtinai greitas ir sakoma, kad jis apdoroja net 1000 tinklo operacijų per sekundę. „Stellar” tokenai (taigi ir virtualios monetos, kurias gamina tinklas) yra laikomi ateities sprendimu.


„Stellar” paketas – naujas paketas, naujos galimybės

Negalima paneigti, kad pastaruoju metu kuriama vis daugiau mokymo paketų, siūlančių naujas ir įdomias valiutas. Susidomėjimas šia tema vis dar auga, o tai reiškia, kad žmonės vis dar nori vystyti ir dauginti savo turtus, o visuomenei reikia naujų sprendimų finansinio švietimo srityje. Tokią galimybę siūlo mokymo paketai, įskaitant naujieną rinkoje – „Stellar“ paketas.

Kaip ir daugelyje tokio tipo paketų, su „Stellar” paketu yra suteikiama nemokamai kortelė su kodu. Tokia kortelė suteikia Jums prieigą prie svetainės, kurioje galima atsiimti nemokamą „Stellar“ kriptovaliutą, priskirtą Jūsų paskyrai. Verta paminėti, kad kortelė su kodu pridedama prie kiekvieno „Stellar“ paketo, neatsižvelgiant į jo vertę. Turėdami pateiktą prisijungimo vardą ir slaptažodį, galite gauti kriptovaliutą, kurią „Stellar“ paketo savininkas gali bet kada atsiimti. Prieigą prie paskyros turi tik ją valdantis tarpininkas ir klientas.

Kada pradėti?

Jei investuojate pinigus pirmą kartą, svarbu suvokti, kad naudodamiesi ilgalaikio investavimo strategija galite užsidirbti daugiau pinigų, nei tikėdamiesi greitai atlikti dienos prekybą ar greitai pirkti ir parduoti kriptovaliutas.

Prieš investuojant, verta pirmiausia paieškoti gero kurso ar patarėjo. Geras mokymo paketo patarėjas turėtų suprasti pagrindinius Jūsų finansinius tikslus ir pasiūlyti keletą galimybių jiems pasiekti. Prieš investuodami, taip pat turėtumėte įsitikinti, kad suprantate su kiekviena investicija susijusią riziką.

Taip pat verta žinoti apie investavimo galimybes finansiniu požiūriu. Jūs neturėtumėte investuoti pinigų, jei esate įsiskolinę arba trūksta skubios pagalbos fondo. Prieš investuojant, verta skirti laiko skoloms grąžinti ir įsteigti skubios pagalbos fondą netikėtoms išlaidoms padengti. Nenumatytų atvejų fondas turėtų būti pakankamai didelis, kad padengtų išlaidas nuo trijų iki šešių mėnesių.

Taip pat turėtumėte nurodyti, ką planuojate daryti su uždirbtais pinigais. Jei investuotojas planuoja juos panaudoti kaip avansą už namą, investavimo pasirinkimas galiausiai bus kitoks nei planuojant pensiją.

Verta atminti, kad „Stellar“ paketo atsiliepimai tai geras sprendimas pradedantiesiems, derinant investavimo teoriją su praktika savo valiuta. Šis rinkinys suteikia prieigą prie mokymų, taip pat suteikia galimybę investuoti į modernią kriptovaliutą – „Stellar“. Didelis šio tipo produkto privalumas yra tas, kad klientas moka tik už mokomąją medžiagą, o kriptovaliutą gauna nemokamai. Todėl galite greitai pradėti savo pirmąją investiciją ir pradėti savo nuotykius su kriptovaliutomis, kurios gali trukti dar daugelį metų.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *