Jauna pakete, jaunas iespējas – Stellar Pakete

Mar 4, 2021 Sponsored articles

Arvien vairāk cilvēku domā, vai viņiem vajadzētu sākt ieguldīt kriptovalūtās. Bet kā sākt savu piedzīvojumu ar virtuālām monētām, ja jums iepriekš nav bijis kontakts ar tām? Kāda kriptovalūta ir pietiekami perspektīva, lai būtu piemērota pirmajam ieguldījumam?

Sāciet ieguldīt… bet no kā?

Kriptovalūtās ieguldīta ar spekulācijām. Atlasītās monētas tiek pirktas par zemu likmi un tiek pārdotas tālāk, kad vērtība paaugstinās līdz apmierinošam līmenim.

Tomēr spekulācijas ir saistītas ar riskiem. Tas ir saistīts vai nu ar sliktu starta pozīciju (nepareiza kriptovalūtas izvēle, tāpēc tā neiegūst vērtību), vai ar burbuļa plīšanas punktu (valūta palielinās, bet kādā brīdī tās cena sāk ātri samazināties). Labas kriptovalūtas izvēle un īstais laiks tās pārdošanai prasa zināšanas par spekulāciju pamatiem.

Iesācēji investori var arī nezināt, kas ir labākais veids kriptovalūtas iegūšanai. Tiešsaistes valūtas maiņa ir populārs virtuālo monētu avots, tomēr fiksētie kursi bieži ietver lielu komisiju. Savukārt konts kriptovalūtu biržā ļauj sasniegt augstu likviditāti un day trading, tomēr tas ir saistīts ar uzbrukumu risku un hakeru kontu pārņemšanu. Atverot kontu biržā, jums arī jāpārbauda sava identitāte nodokļu vajadzībām, jo uz visām Eiropas Savienībā reģistrētajām kriptogrāfijas biržām attiecas likumi, kas paredzēti kibernoziegumu apkarošanai.

Ieteicamā forma kriptovalūtas iegūšanai iesācējiem ir izglītības pakete ar kriptovalūtu. Pēc tam kriptovalūta tiek iegādāta kopā ar izglītības paketi, un tai nav obligāti jābūt e-monētu makam – ar uzglabāšanu nodarbojas starpnieks. Šīs funkcijas padara iesācējiem par pieņemamāko metodi sākt ieguldīt virtuālajos aktīvos.


Pakete ar kriptovalūtu – iesācējiem

Tipiska iesācēju izglītības pakete ir e-grāmatu, tīmekļa semināru un mācību materiālu kopums, kas aptver tehnoloģijas un pamatus ieguldījumiem kriptovalūtās. Šādām paketēm parasti ir pievienots īpašs kods vai karte, ar kuru jūs varat bez maksas saņemt kā bonusu dažas izvēlētās kriptovalūtas vienības un sākt savus pirmos ieguldījumus.

Lielākā daļa pakešu piedāvā interesantus, plašus mācību materiālus, kas pieejami kā paketes daļa, un satur visaptverošu informācijas apkopojumu ne tikai par jaunākajām tendencēm ieguldījumos e-monētās, bet arī par ieguldījumiem kopumā. Tas viss kopā padara kriptovalūtu paketes par ārkārtīgi vēlamu priekšmetu ikvienam, kurš vēlas sākt savu piedzīvojumu ar ieguldījumiem virtuālajā valūtā.

Stellar – kriptovalūta ar jaunām iespējām

Stellar ir gan valūta, gan maksājumu platforma, kuras mērķis ir savienot finanšu iestādes un krasi samazināt pārrobežu pārskaitījumiem nepieciešamās izmaksas un laiku. Stellar protokola dakša 2014. gada sākumā radīja revolucionāro jauno Stellar Consensus Protocol (SCP). Stellar ir atvērtā koda programmatūra, kas koncentrējas uz jaunattīstības tirgiem un kurai ir daudz citu tehnoloģiju izmantojumu, tostarp naudas pārvedumi un banku aizdevumu izplatīšana.

Stellar darbība ir līdzīga lielākajai daļai decentralizēto maksājumu tehnoloģiju. Tas atbalsta decentralizētu serveru tīklu ar izplatītu virsgrāmatu, kas tiek atjaunināta ik pēc 2 līdz 5 sekundēm visos mezglos. Visizcilākais faktors, kas atšķir Stellar no populārām monētām, ieskaitot Bitcoin, ir vienprātības protokols.

Stellar vienprātības protokols, apstiprinot darījumus, nepaļaujas uz visu maineru tīklu. Tā vietā tiek izmantots Federated Byzantine Agreement (FBA) algoritms, kas nodrošina ātrāku darījumu apstrādi. Tas ir tāpēc, ka Stellar izmanto kvoruma šķēles (vai tīkla daļas), lai apstiprinātu un pārbaudītu darījumus.

Katrs Stellar tīkla mezgls izvēlas atšķirīgu “uzticamu” mezglu kopu. Kad darījumu apstiprina visi mezgli šajā komplektā, tas tiek uzskatīts par izdarītu. Saīsinātais process ir padarījis Stellar tīklu neticami ātru, un tiek teikts, ka tas apstrādā pat 1000 tīkla darbības sekundē. Tāpēc Stellar tokenus (un tādējādi tīkla radītās virtuālās monētas) uzskata par ārkārtīgi progresīvu risinājumu.


Stellar pakete – jauna pakete, jaunas iespējas

Nevar noliegt, ka pēdējā laikā ir arvien vairāk izglītības pakešu, kas piedāvā jaunas, interesantas valūtas. Interese par šo tēmu joprojām pieaug, kas nozīmē, ka cilvēki joprojām vēlas attīstīt un vairot paši savu bagātību, un sabiedrībai ir vajadzīgi jauni risinājumi finanšu izglītības jomā. Šādu iespēju piedāvā izglītības paketes, tostarp jaunums tirgū – Stellar Pakete.

Tāpat kā daudzās šāda veida paketēs, Stellar Paketei bez maksas tiek pievienota karte ar kodu. Šāda karte dod jums piekļuvi vietnei, kurā var saņemt bezmaksas Stellar kriptovalūtu, kas piešķirta kontam. Ir vērts atzīmēt, ka karte ar kodu ir pievienota katrai Stellar Izglītības Paketei neatkarīgi no tās vērtības. Izmantojot norādīto pieteikuminformāciju un paroli, var iegūt kriptovalūtu, kuru Stellar Paketes īpašnieks var izņemt jebkurā laikā. Piekļuve kontam ir tikai starpniekam, kas to pārvalda, un klientam.

Kad sākt?

Ja jūs ieguldāt naudu pirmo reizi, ir svarīgi saprast, ka jūs varat nopelnīt vairāk naudas, izmantojot ilgtermiņa ieguldījumu stratēģiju, nekā tad, ja cerat nopelnīt ar ātru dienas tirdzniecību vai ātri pirkt un pārdot kriptovalūtas.

Pirms ieguldīšanas ieteicams vispirms meklēt labu kursu vai padomdevēju. Labai izglītības paketes izmantošanai vajadzētu saprast jūsu galvenos finanšu mērķus un piedāvāt vairākas iespējas to sasniegšanai. Pirms lēmumu pieņemšanas jums arī jāpārliecinās, vai saprotat ar katru ieguldījumu saistītos riskus.

Ir vērts arī apzināties investīciju potenciālu no finansiālā viedokļa. Jums nevajadzētu ieguldīt naudu, ja ir lielas parādsaistības vai trūkst ārkārtas palīdzības fonda. Pirms ieguldīšanas ieteicams izmantot laiku, lai atbrīvotos no parādiem un izveidotu ārkārtas fondu neparedzētiem izdevumiem. Ārkārtas līdzekļu fondam jābūt pietiekami lielam, lai segtu izdevumus no trim līdz sešiem mēnešiem.

Jums vajadzētu arī norādīt, ko jūs plānojat darīt ar nopelnīto naudu. Ja ieguldītājs plāno to izmantot kā iemaksu mājai, ieguldījumu izvēle galu galā būs atšķirīga nekā pensijas plānošanas gadījumā.

Ir labi atcerēties, ka Stellar Paketes atsauksmes liecina, ka tas ir labs risinājums iesācējiem, apvienojot investīciju teoriju ar praksi savas valūtas veidā. Komplekts nodrošina piekļuvi apmācībai, kā arī dod iespēju ieguldīt līdzekļus mūsdienu kriptovalūtā – Stellar. Liela šāda veida produkta priekšrocība ir tā, ka klients maksā tikai par mācību materiāliem un kriptovalūtu saņem bez maksas. Tā rezultātā jūs varat ātri sākt savu pirmo ieguldījumu un sākt savu piedzīvojumu ar kriptonaudu, kas var ilgt vēl daudzus gadus.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *