Nový balíček, nové možnosti – Balíček Stellar

Feb 12, 2021 Sponsored articles

Stále více lidí si klade otázku, zda by neměli začít investovat do kryptoměn. Jak však začít své dobrodružství s virtuálními mincemi, pokud jste s nimi dosud neměli nic společného? A která kryptoměna je dostatečně perspektivní na to, aby se hodila pro první investici?


Začněte investovat … ale od čeho?

Do kryptoměn se investuje prostřednictvím spekulace. Vybrané mince se nakupují za nízkou cenu a znovu se prodají, když hodnota stoupne na uspokojivou úroveň.

Spekulace je však spojena s rizikem. Souvisí to buď se špatnými předpoklady (nesprávný výběr kryptoměny, takže nezískává na hodnotě), nebo s přehlédnutím momentu prasknutí bubliny (měna získává na hodnotě, ale v určitém okamžiku začne její cena rychle klesat). Vybrat si dobrou kryptoměnu a správný čas na její prodej vyžaduje znalost základů spekulací.

Začínající investoři také nemusí vědět, jaká je nejlepší forma nákupu kryptoměny. Online směnárny jsou oblíbeným zdrojem virtuálních mincí, avšak fixní sazby často zahrnují velkou provizi. Účet na kryptoburze zase umožňuje vysokou likviditu a denní obchodování, je to však spojeno s možností útoku a převzetí účtu hackery. Při otevírání účtu na burze byste si také měli ověřit svou totožnost pro daňové účely, protože všechny kryptoburzy registrované v Evropské unii podléhají zákonům, které jsou zaměřeny na boj proti počítačové kriminalitě.

Doporučenou formou získávání kryptoměny pro začátečníky je vzdělávací balíček s kryptoměnou. Kryptoměna se pak zakoupí spolu se školicím balíčkem a není potřeba mít k dispozici peněženku s e-mincemi – o přechovávání se stará zprostředkovatel. Díky těmto vlastnostem je to pro začátečníky nejdostupnější metoda zahájení investování do virtuálního zboží.


Balíček s kryptoměnou – pro začátečníky

Typickým vzdělávacím balíčkem pro začátečníky je sada elektronických knih, webinářů a školících materiálů, které pokrývají technologie a základy investování do kryptoměn. K takovým balíčkům bývá obvykle připojen speciální kód nebo karta, pomocí které můžete zdarma obdržet pár jednotek vybrané kryptoměny a zahájit první investice.

Většina balíčků nabízí zajímavé a rozsáhlé školící materiály dostupné jako součást balení a obsahuje komplexní souhrn informací nejen o nejnovějších trendech v investování do e-mincí, ale také o investování obecně. To vše spolu dělá z balíčků s kryptoměnou mimořádně žádanou položku pro každého, kdo by chtěl začít své dobrodružství investicemi do virtuální měny.

Stellar – kryptoměna s novými možnostmi

Stellar je měna a zároveň platební platforma, jejímž cílem je propojit finanční instituce a drasticky snížit náklady a čas potřebný na přeshraniční převody. Rozdělení v protokolu Stellar na začátku roku 2014 vedlo k vytvoření revolučního nového protokolu Stellar Consensus Protocol (SCP). Stellar je software s otevřeným zdrojovým kódem, který se zaměřuje na rozvíjející se trhy a tuto technologii má mnoho dalších využití, včetně převodů peněz a distribuce bankovních půjček.

Fungování Stellar je podobné jako u většiny decentralizovaných platebních technologií. Podporuje síť decentralizovaných serverů s distribuovanou knihou, která se aktualizuje každých 2 až 5 sekund na všech uzlech. Nejvýznamnějším faktorem, který Stellar odlišuje od populárních mincí včetně bitcoinu, je konsensuální protokol.

Stellar Consensus Protocol se při schvalování transakcí nespoléhá na celou síť těžařů. Namísto toho používá algoritmus Federated Byzantine Agreement (FBA), který umožňuje rychlejší zpracování transakcí. Je to proto, že Stellar používá k potvrzování a ověření pravosti transakcí výseky kvóra (nebo části sítě).

Každý uzel v Stellar síti si vybírá jinou sadu “důvěryhodných” uzlů. Když transakci potvrdí všechny uzly v této sadě, považuje se za potvrzenou. Zkrácený proces způsobil, že je síť Stellar mimořádně rychlá a říká se o ní, že dokáže zpracovat až 1 000 síťových operací za sekundu. Tokeny Stellar (a tedy virtuální mince vyprodukované sítí) jsou proto považovány za mimořádně bezpečné řešení do budoucna.


Balíček Stellar – nový balíček, nové možnosti

Nelze popřít, že se v poslední době vyvíjí stále více vzdělávacích balíčků nabízejících nové, zajímavé měny. Zájem o toto téma stále roste, což znamená, že lidé stále chtějí rozvíjet a zvelebovat své vlastní bohatství a společnost potřebuje nová řešení v oblasti finančního vzdělávání. Takovou příležitost nabízejí právě vzdělávací balíčky, včetně novinky na trhu – Vzdělávacího balíčku Stellar.

Stejně jako v mnoha balíčcích tohoto typu je i do Balíčku Stellar zdarma přidaná karta s kódem. Tato karta umožňuje přístup na webovou stránku, kde je možné vyzvednout si bezplatnou kryptoměnu Stellar přiřazenou k účtu. Stojí za zmínku, že karta s kódem je připojena ke každému Vzdělávacímu balíčku Stellar, bez ohledu na jeho hodnotu. S poskytnutým přihlašovacím jménem a heslem je možné získat kryptomenu, kterou si může majitel Startovacího balíčku Stellar kdykoliv vyzvednout. Přístup k účtu má pouze zprostředkovatel, který ho spravuje, a klient.


Kdy začít?

Pokud investujete peníze poprvé, je důležité si uvědomit, že pomocí dlouhodobé investiční strategie můžete vydělat více peněz, než v případě očekávání rychlého výdělku na denní bázi, nebo rychlého nákupu a prodeje kryptoměny.

Před investováním je dobré nejdříve vyhledat dobrý kurz nebo poradce. Kvalitní vzdělávací balíček by měl pochopit vaše základní finanční cíle a nabídnout několik možností, jak jich dosáhnout. Před každým investičním rozhodnutím je třeba ujistit se, že rozumíte rizikům spojeným s každou investicí.

Stojí za to si uvědomit investiční potenciál i z finančního hlediska. Peníze byste neměli investovat, pokud jste velmi zadluženi nebo vám chybí pohotovostní fond. Než začnete investovat, je dobré počkat, dokud se dostanete z dluhů a zřídíte pohotovostní fond na neočekávané výdaje. Pohotovostní fond by měl být dostatečně velký na pokrytí výdajů na tři až šest měsíců.

Je třeba si také vyjasnit, co plánujete udělat se vydělanými penězi. Pokud jich má investor v plánu použít jako zálohu na dům, investiční volby budou nakonec jiné než při plánování důchodu.

Je dobré pamatovat na to, že Vzdělávací balíček Stellar je v recenzích hodnocen jako dobré řešení pro začátečníky, kombinující teorii investování s praxí v podobě vlastní měny. Sada poskytuje přístup ke školením a zároveň umožňuje získat zkušenosti s investováním do moderní kryptoměny – Stellar. Velkou výhodou tohoto typu produktu je, že zákazník platí jen za vzdělávací materiály a kryptoměnu získává zdarma. Ve výsledku je možné rychle nastartovat první investici a začít dobrodružství s kryptoměnou, která má potenciál vydržet ještě mnoho dalších let.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *