Pakett Ripple ehk kuidas krüptoraha pakett töötab

Feb 9, 2021 Sponsored articles

Viimasel ajal mõtlevad järjest suureneva Bitcoini väärtuse tõttu üha enam inimesi, kas hakata krüptorahadesse investeerima või mitte. Aga kuidas alustada oma seiklust virtuaalsete müntidega, kui pole varem investeerinud? Ja milleks on krüptorahad üldse kasulikud?

Krüptoraha – praktika ja investeerimine

Krüptorahasid saab kasutada mitmel viisil. Näiteks veebiostude jaoks – üha rohkem veebipoode aktsepteerib neid maksevahendina. Lisaks saab juba mõnda aega e-müntide eest osta statsionaarselt, kaubamärkidelt, kes pakuvad oma poe kassas virtuaalset maksevõimalust. Supermarketis ostlemiseks on aga vaja telefonis korralikult konfigureeritud rahakotti, kuhu krüptoraha salvestatakse. Kuid mitte iga pood ei paku seda võimalust.

Praegu kasutatakse e-münte siiski peamiselt mitte ostmiseks, vaid investeeringuteks. Krüptoraha investeeritakse spekuleerimise teel, see tähendab sobiva vara omandamise ja edasimüümise protsessi, kui hind saavutab investori jaoks rahuldava väärtuse. Spekuleerimisega on aga seotud riskid. See tuleneb kas valest esialgsest eeldusest (vara kaotab oma väärtust või see ei muutu) või nn mulli ei teki (vara kogub kiiresti väärtust ja kaotab selle sama kiiresti).

Sel põhjusel on enne investeerimist oluline mõista krüptorahaga spekuleerimise põhitõdesid, et mitte kõigist oma säästudest ilma jääda.

Kuidas krüptot osta

Mõningaid krüptorahasid saab kaevandada. Kaevandamine on kõnekeelne termin krüptograafiliste šifrite lahendamiseks (kasutades protsessori töötlemisvõimsust). “Kaevurite” ülesandeks on valmistada järgmised e-mündiplokid. Inimesed, kes osalevad vääringu kaevandamisprotsessis, saavad teatud summa e-müntides, mille nad on kaevandanud, tasu eest arvutustehnika tarnimise eest. Kas valuutakaevuriks saamine võiks olla viis tasuta krüptoraha saamiseks? Kahjuks mitte, kaevandamine vajab spetsiaalselt kohandatud elektroonikaseadmeid, nn ekskavaatoreid, tarbides nii elektrienergiat. Mida võimsam on ekskavaator, seda rohkem elektrit see kulutab.

Börsid on koht, kust saab krüptoraha raha eest osta. Enamik börse tegutseb veebis ja e-münte saab osta fiati (traditsiooniline) eest või e-münte teise krüptovaluuta eest. Viimasel ajal on aga suurimad investorid hoiatanud krüptorahade ostmise eest börsidel, peamiselt tehingute halva turvalisuse tõttu – börsid on esimesed kohad, kus võib rünnata häkker, kes otsib ebaseaduslikku viisi e-müntide saamiseks.

Teine ostukoht on krüptoraha vahetuspunkt. Vahetuspunktis saab osta krüptoraha kaardiga või sularaha eest, mis saadetakse seejärel ettenähtud rahakoti aadressile. Mõnes linnas on olemas ka krüptoraha sularahaautomaadid, s.t tavaliste sularahaautomaatidega sarnased jaamad, mis väljastavad traditsioonilist valuutat, kuid sularaha sissemakse ja väljavõtmise asemel saab neid kasutada krüptoraha ostmiseks.

Algajatele soovitatav meetod on krüptoraha pakett, mille alusel saab antud valuutat tasuta saada.

Krüptoraha pakett – tooteidee

Juba mõnda aega on olnud saadaval uus viis e-müntidesse investeerimiseks. Me räägime krüptorahaga õppepakettidest. Tüüpiline õppepakett on e-raamatute, veebiseminaride ja koolitusmaterjalide komplekt, mis on mõeldud algajatele, kes unistavad e-müntidesse investeerimisest. Selliste pakettidega kaasneb tavaliselt spetsiaalne kood või kaart, mille abil saab koguda tasuta mõne valitud krüptoraha ühiku ja alustada oma esimesi investeeringuid.

Enamik pakette pakub huvitavaid ja ulatuslikke koolitusmaterjale, mis on pakendi osana saadaval, ning sisaldab ulatuslikku teavet mitte ainult uusimatest e-müntidesse investeerimise suundumustest, vaid ka investeerimisest üldiselt. Kõik see kokku muudab krüptoraha paketid ülimalt ihaldusväärseks esemeks kõigile, kes soovivad alustada oma seiklust virtuaalsesse valuutasse investeerimisega.

Pakett Ripple… algajatele

Ei saa eitada, et konkurents koolitusturul, veebiseminarid või õppematerjalide kättesaadavus investoritele on suurem kui paar aastat tagasi. Huvi krüptorahade ja investeeringute vastu kasvab endiselt, mis tähendab, et inimesed tahavad endiselt rikastuda ja oma vara mitmekordistada ning ühiskond vajab uusi lahendusi finantshariduse valdkonnas. Sellist võimalust pakuvad õppepaketid, sealhulgas väga populaarne Pakett Ripple.

Väga huvitav variant, mida nad Pakett Ripples kasutavad on lisana koolitusele tasuta nn. Ripple Koodiga kaardid. See kaart annab juurdepääsu teenusele, kust klient leiab tema kontole määratud Ripple krüptovaluuta ühikud. Väärib märkimist, et koodiga kaart on lisatud igale Pakett Ripple‘le, olenemata selle väärtusest. See sisaldab selle kontole sisselogimist ja parooli, kuhu krüptoraha ühikud on salvestatud ja mille saab paketi omanik igal ajal välja võtta. Kontole on juurdepääs ainult seda haldaval vahendajal ja kliendil.

Mida kliendid räägivad… pakiet ripple ja tagasiside veebis

Pakett Ripplel kohta on arvamus, kui uuenduslikust õppematerjalide hankimise meetodist ning lisaks tasuta krüptoraha ühikud. Sel põhjusel võib leida palju kommentaare nii klientide seas kui ka erialablogides. Tundub, et enamik Pakett Ripple ostnud kliente avaldavad selle kohta väga positiivseid arvamusi.

•            sain koolitusmaterjalid ja krüptoraha ühikud kätte väga kiiresti ja… saan alustada õppimist nullist

Nick: Aino

•            vahendaja hirmutas mind natuke, kuid tänu temale ei pea ma oma krüptosse investeerimisega kohe tegelema hakkama, nii et lõpuks on mul sellest hea arvamus. Pealegi on Ripple’i väärtus viimasel ajal tõusnud, see on väga hea valuuta.

 Nick: Irja

 •           mina juba ostsin ripple valuuta mitme tuhande eest ja nüüd sain pakid ja ripple kaardid, vahendaja rääkis ja selgitas seal midagi, kuid vaatan ikka materjale

Nick: Tuuli

 •           olen sarnaseid pakette juba näinud ja ilmselt on need juba aastaid saadaval olnud, kuid kui nii kaua turul püsib, ei saa nende tõhusust eitada. Saad ka krüptoõppehariduse – üsna okei pakkumine

Nick: Maaarjio

Tundub, et Pakett Ripple on hea lahendus algajatele, ühendades investeerimise teooria valuutade praktikaga. Komplekt võimaldab juurdepääsu koolitusele ja kogeda ka investeerimist Ripple e-mündisse. Seda tüüpi toote suur eelis on see, et klient maksab ainult õppematerjalide eest ja saab tasuta krüptoraha. Selle tulemusena saab kiiresti alustada oma esimest investeeringut ja seiklust krüptovaluutadega, mis võib kesta veel palju aastaid.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *