Balíček Ripple, alebo ako funguje balíček s kryptomenou

Dec 31, 2020 Sponsored articles

V poslednej dobe si kvôli ďalšiemu vrcholu bitcoinu čoraz viac ľudí kladie otázku, či nezačať investovať do kryptomien. Ako však začať svoje dobrodružstvo s virtuálnymi mincami, ak ste doposiaľ neinvestovali? A na čo sú vlastne dobré kryptomeny?

Kryptomena – prax a investícia

Kryptomeny môžu byť použité mnohými spôsobmi. Napríklad na online nakupovanie – čoraz viac internetových obchodov ich prijíma ako platobný prostriedok. Okrem toho je už nejaký čas možné nakúpiť niečo za e-mince i v kamennom obchode, od značiek, ktoré vo svojom obchode pri pokladni poskytujú platby virtuálnymi mincami. Jednako však, nákup v supermarkete si vyžaduje mať v telefóne zodpovedajúcim spôsobom nakonfigurovanú peňaženku, v ktorej bude kryptomena uložená. Nie každý obchod však poskytuje túto možnosť.

Momentálne sa však e-mince nepoužívajú hlavne na nákupy, ale na investície. Do kryptomeny sa investuje pomocou špekulácie, teda procesu, ktorý je založený na nadobudnutí vhodného aktíva a jeho predaja vo chvíli, keď cena dosiahne hodnotu, ktorá je pre daného investora uspokojivá. So špekuláciami sú však spojené riziká. Vyplýva to buď z nesprávneho predpokladu na začiatku (aktívum stráca hodnotu alebo stojí na mieste), alebo zo zmeškania bodu prasknutia špekulatívnej bubliny (aktívum rýchlo získa hodnotu a rovnako rýchlo ju stratí).

Z tohto dôvodu je dôležité ešte pred investovaním porozumieť základom špekulácií s kryptomenami, aby ste na samom počiatku neprišli o všetky svoje úspory.

Ako nakupovať kryptomeny

Niektoré kryptomeny sa dajú ťažiť. Ťažba je hovorový výraz pre činnosť založenú na riešení (pomocou výpočtovej sily procesora) kryptografických šifier. Úlohou „ťažiarov“ je vytváranie ďalších blokov e-mince. Ľudia, ktorí sa zúčastňujú procesu ťažby meny, dostanú ako odmenu za poskytnutie svojho výpočtového vybavenia určité množstvo e-mincí, ktoré vyťažili. Môže vôbec ťažiar získať kryptomenu zadarmo? Bohužiaľ, nie – ťažba si vyžaduje špeciálne upravené elektronické zariadenie, tzv. rýpadlá, a tak spotrebováva elektrickú energiu. Čím je rýpadlo výkonnější, tím více elektřiny spotřebuje.

Miestom, kde môžete získať kryptomeny za peniaze, sú burzy. Väčšina búrz funguje online a môžete si na nich kúpiť e-mince za menu fiat (tradičnú) alebo za inú kryptomenu. Najväčší investori však nedávno varovali pred nákupom kryptomien na burzách, hlavne kvôli zlému zabezpečeniu prebiehajúcich transakcií – burzy sú prvými miestami, ktoré sú napádané hackermi hľadajúcimi nelegálny spôsob získania e-micí.

Ďalším miestom na nákup je krypto-zmenáreň. V zmenárni je možné platbou kartou alebo v hotovosti kúpiť kryptomenu, ktorá bude následne zaslaná na zadanú adresu peňaženky. V niektorých mestách fungujú i kryptomenové bankomaty, teda stanice podobné bežným bankomatom vydávajúcim tradičnú menu, ale namiesto hotovostných vkladov a výberov ich môžete použiť na nákup kryptomeny.

Začiatočníkom je odporúčaná metóda balíčka s kryptomenou, v rámci ktorej je možné obdržať danú menu zadarmo.

Balíček s kryptomenou – idea produktu

Už nejakú dobu je k dispozícii nový spôsob, ako sa dozvedieť viac o investovaní do e-mincí. Hovoríme o vzdelávacích balíčkoch s kryptomenou. Typický vzdelávací balíček je sada elektronických kníh, webinárov a školiacich materiálov, určených pre začiatočníkov, ktorí snívajú o investovaní do e-mincí. K takýmto balíčkom je najčastejšie pripojený špeciálny kód alebo karta, pomocou ktorých je možné zadarmo obdržať pár jednotiek vybranej kryptomeny a začať s prvými investíciami.

Väčšina balíčkov ponúka zaujímavé a rozsiahle školiace materiály, dostupné ako súčasť balenia, a obsahuje komplexný súhrn informácií nielen o najnovších trendoch v investovaní do e-mincí, ale aj o investovaní vo všeobecnosti. To všetko dokopy robí z balíčkov s kryptomenou mimoriadne žiadanú položku pre každého, kto by chcel začať svoje dobrodružstvo s investíciami do virtuálnej meny.

Balíček Ripple… pre začiatočníkov

Nemožno poprieť, že konkurencia na trhu školení, webinárov či dostupnosti vzdelávacích materiálov pre investorov, je ešte tvrdšia ako pred niekoľkými rokmi. Záujem o kryptomeny a investície stále rastie, čo znamená, že ľudia stále túžia rozvíjať a zveľaďovať svoje vlastný majetok a spoločnosť potrebuje nové riešenia v oblasti finančného vzdelávania. Takúto možnosť ponúkajú vzdelávacie balíčky vrátane veľmi populárneho Balíček Ripple.

Veľmi zaujímavá možnosť, ktorá sa používa v Balíčku Ripple, je pridanie bezplatného školenia v podobe tzv. karty s Kódom Ripple. Táto karta umožňuje prístup do servisu, v ktorom nájde zákazník jednotky kryptomeny Ripple priradené k jeho účtu zadarmo ako darček k balíčku. Stojí za zmienku, že karta s kódom je pripojená ku každému Balíčku Ripple, bez ohľadu na jeho hodnotu. Obsahuje prihlasovacie meno a heslo pre účet, v ktorom sú uložené jednotky kryptomeny, ktoré si majiteľ balíčka môže kedykoľvek vybrať. Prístup k účtu má iba sprostredkovateľ, ktorý ho spravuje, a klient.

Čo hovoria zákazníci… Balíček Ripple a online recenzie

Balíček Ripple má recenzie ako inovatívna metóda na získanie vzdelávacích materiálov, ako aj bezplatného množstva kryptomeny. Z tohto dôvodu možno nájsť medzi zákazníkmi aj na odborných blogoch veľa komentárov. Zdá sa, že väčšina zákazníkov, ktorí si Balíček Ripple kúpili, sa o ňom vyjadruje veľmi pozitívne.

•           Školiace materiály som dostala veľmi rýchlo a vyzdvihla som si kryptomenu… môžem sa začať učiť od nuly

Nick: tuvloznick

•           Sprostredkovateľ ma trochu vystrašil, ale vďaka nemu sa nemusím okamžite zaoberať investovaním do svojej kryptomeny, takže nakoniec mám dobrý názor. Okrem toho, Ripple v poslednej dobe zvýšila hodnotu, je to veľmi dobrá mena.

 Nick: tuvloznick

 •          už predtým som si kúpil menu ripple za niekoľko tisíc a teraz som dostal balíčky a kartu ripple, ozval sa mi sprostredkovateľ a niečo mi vysvetlil, ale stále čakám a prezerám si materiály

Nick: tuvloznick

 •          Podobné balíčky som už videl a pravdepodobne sú k dispozícii už roky, ale ak sa tak dlho držia na trhu, asi nebude možné poprieť ich účinnosť. Dostaneš spolu krypto školenie – celkom okej ponuka

Nick: tuvloznick

Vyzerá to tak, že Balíček Ripple je to dobré riešenie pre začiatočníkov, kombinuje teóriu investovania s praxou vo forme meny ako takej. Sada poskytuje prístup ku školeniam a tiež ponúka skúsenosť s investovaním do e-mince Ripple. Na tomto type produktu je rozhodne najlepšie to, že zákazník platí iba za vzdelávacie materiály a kryptomenu získava zadarmo. Vďaka tomu je možné rýchlo začať s prvou investíciou a naštartovať dobrodružstvo s kryptomenami, ktoré majú potenciál vydržať ešte mnoho rokov.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *