Balíček Ripple (XRP) aneb jak funguje balíček s kryptoměnou

Dec 30, 2020 Sponsored articles

V poslední době si kvůli dalšímu vrcholu bitcoinu stále více lidí klade otázku, zda nezačít investovat do kryptoměn. Jak však začít své dobrodružství s virtuálními mincemi, pokud jste dosud neinvestovali? A na co jsou vlastně dobré kryptoměny?

Kryptoměna – praxe a investice

Kryptoměny mohou být použity mnoha způsoby. Například na nákupy online – stále více internetových obchodů je přijímá jako platební prostředek. Kromě toho je již nějaký čas možné nakoupit něco za e-mince i v kamenném obchodě, od značek, které ve svém obchodě u pokladny poskytují platby virtuálními mincemi. Nicméně, nákup v supermarketu vyžaduje mít v telefonu odpovídajícím způsobem nakonfigurovanou peněženku, ve které bude kryptoměna uložena. Ne každý obchod však poskytuje tuto možnost.

Momentálně se však e-mince nepoužívají hlavně na nákupy, ale na investice. Do kryptoměny se investuje pomocí spekulace, tedy procesu, který je založen na pořízení vhodného aktiva a jeho prodeje ve chvíli, kdy cena dosáhne hodnotu, která je pro daného investora uspokojivá. Se spekulacemi jsou však spojená rizika. Vyplývá to buď z nesprávného předpokladu na začátku (aktivum ztrácí hodnotu nebo stojí na místě), nebo ze zmeškání bodu prasknutí spekulativní bubliny (aktivum rychle získá hodnotu a stejně rychle ji ztratí).

Z tohoto důvodu je důležité ještě před investováním porozumět základům spekulací s kryptoměnami, abyste na samém počátku nepřišli o všechny své úspory.

Jak nakupovat kryptoměny

Některé kryptoměny se dají těžit. Těžba je hovorový výraz pro činnost založenou na řešení (pomocí výpočetní síly procesoru) kryptografických šifer. Úkolem “těžaře” je vytváření dalších bloků e-mince. Lidé, kteří se účastní procesu těžby měny, dostanou jako odměnu za poskytnutí svého výpočetního vybavení určité množství e-mincí, které vytěžili. Může vůbec těžař získat kryptoměnu zdarma? Bohužel, ne – těžba vyžaduje speciálně upravené elektronické zařízení, tzv. rypadla, a tak spotřebovává elektrickou energii. Čím je rýpadlo výkonnější, tím více elektřiny spotřebuje.

Místem, kde můžete získat kryptoměny za peníze, jsou burzy. Většina burz funguje online a můžete si na ně pořídit e-mince za měnu fiat (tradiční) nebo za jinou kryptoměnu. Největší investoři však nedávno varovali před nákupem kryptoměn na burzách, hlavně kvůli špatnému zabezpečení probíhajících transakcí – burzy jsou prvními místy, které jsou napadány hackery hledajícími nelegální způsob získání e-mincí.

Dalším místem na nákup je krypto-směnárna. Ve směnárně je možné platbou kartou nebo v hotovosti koupit kryptoměnu, která bude následně zaslána na zadanou adresu peněženky. V některých městech fungují i kryptoměnové bankomaty, tedy stanice podobné běžným bankomatům vydávajícím tradiční měnu, ale namísto hotovostních vkladů a výběrů je můžete použít na nákup kryptoměny.

Začátečníkům je doporučená metoda balíčku s kryptoměnou, v rámci které je možné obdržet danou měnu zdarma.

Balíček s kryptoměnou – idea produktu

Už nějakou dobu je k dispozici nový způsob, jak se dozvědět více o investování do e-mincí. Mluvíme o vzdělávacích balíčcích s kryptoměnou. Typický vzdělávací balíček je sada elektronických knih, webinářů a školících materiálů, určených pro začátečníky, kteří sní o investování do e-mincí. K takovým balíčkům je nejčastěji připojen speciální kód nebo karta, pomocí kterých je možné zdarma obdržet pár jednotek vybrané kryptoměny a začít s prvními investicemi.

Většina balíčků nabízí zajímavé a rozsáhlé školicí materiály, dostupné jako součást balení, a obsahuje komplexní souhrn informací nejen o nejnovějších trendech v investování do e-mincí, ale také o investování obecně. To vše dohromady dělá z balíčků s kryptoměnou mimořádně žádanou položku pro každého, kdo by chtěl začít své dobrodružství s investicemi do virtuální měny.

Balíček XRP … pro začátčníky

Nelze popřít, že konkurence na trhu školení, webinářů či dostupnosti vzdělávacích materiálů pro investory, je ještě tvrdší než před několika lety. Zájem o kryptoměny a investice stále roste, což znamená, že lidé stále touží rozvíjet a zvelebovat vlastní majetek a společnost potřebuje nová řešení v oblasti finančního vzdělávání. Takovou možnost nabízejí vzdělávací balíčky včetně velmi populárního Balíček Ripple.

Velmi zajímavá možnost, která se používá v Balíčku Ripple (XRP), je přidání bezplatného školení v podobě tzv. karty s Kódem Ripple. Tato karta umožňuje přístup do servisu, ve kterém zákazník najde jednotky kryptoměny Ripple přiřazeny k jeho účtu zdarma jako dárek k balíčku. Stojí za zmínku, že karta s kódem je připojena ke každému Balíčku Ripple (XRP), bez ohledu na jeho hodnotu. Obsahuje přihlašovací jméno a heslo pro účet, ve kterém jsou uloženy jednotky kryptoměny, které si majitel balíčku může kdykoliv vybrat. Přístup k účtu má pouze zprostředkovatel, který ho spravuje, a klient.

Co říkají zákazníci… Balíček Ripple a online recenze

Balíček Ripple má recenze jako inovativní metoda k získání vzdělávacích materiálů, jakož i bezplatného množství kryptoměny. Z tohoto důvodu lze nalézt mezi zákazníky i na oborových blozích mnoho komentářů. Zdá se, že většina zákazníků, kteří si Balíček Ripple koupili, se o něm vyjadřuje velmi pozitivně.

•           Školicí materiály jsem dostala velmi rychle a vyzdvihla jsem si kryptoměnu… můžu se začít učit od nuly

Nick: zdevloznick

•           Zprostředkovatel mě trochu vystrašil, ale díky němu se nemusím okamžitě zabývat investicemi do své kryptoměny, takže nakonec mám dobrý názor. Kromě toho, Ripple v poslední době zvýšila hodnotu, je to velmi dobrá jména.

 Nick: zdevloznick

 •          již dříve jsem si koupil měnu ripple za několik tisíc a teď jsem dostal balíčky a kartu ripple, ozval se mi zprostředkovatel a něco mi vysvětlil, ale stále čekám a prohlížím si materiály

Nick: zdevloznick

 •          Podobné balíčky jsem už viděl a pravděpodobně jsou k dispozici už léta, ale pokud se tak dlouho drží na trhu, asi nebude možné popřít jejich účinnost. Dostaneš spolu krypto školení – celkem oukej nabídka

Nick: zdevloznick

Vypadá to tak, že Balíček Ripple je to dobré řešení pro začátečníky, kombinuje teorii investování s praxí ve formě měny jako takové. Sada poskytuje přístup ke školením a také nabízí zkušenost s investováním do e-mince Ripple. Na tomto typu produktu je rozhodně nejlepší to, že zákazník platí jen za vzdělávací materiály a kryptoměnu získává zdarma. Díky tomu je možné rychle začít s první investicí a nastartovat dobrodružství s kryptoměnami, které má potenciál vydržet ještě mnoho let.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *